Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 112 komentarzy

ekonomia społeczna

leszeksmyrski - Kwestie społeczne są znacznie ważniejsze od politycznych. Nie znam nazwisk polityków, a jeśli nawet znam to nie zawsze kojarzę co mówili. To zaś co mnie interesuje, to system idei i wizji świata.

Polskie sądy wspierają holenderskiego pedofila

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawa niemal równie bulwersująca jak śmierć Magdaleny Żuk. Ale tutaj możemy coś zrobić wspólnie.

 Pani Barbara Błaszak straciła syna. Straciła go w europejskim kraju, słynnym z przestrzegania praw człowieka. Niestety, bardzo często prawa jednego człowieka kolidują z prawami drugiego. Czasami nawet są ważniejsze niż prawa dwóch osób – żony i dziecka.

Nie jestem naiwny, więc nie każda płacząca matka automatycznie wywołuje u mnie współczucie, znam sporo przypadków, w których dobro dziecka jest sprzeczne z interesem matki. Tutaj jednak sprawa jest na tyle bulwersująca, że muszę o niej wspomnieć. Samotna kobieta ma przeciwko sobie aparat biurokratyczny Holandii, co więcej polscy urzędnicy w nikczemny sposób podlizują się lepszym, mądrzejszym i bogatszym.
Historia Pani Barbary jest opowiedziana przez nią samą tutaj.
Ojciec chłopca jest typowym menelem który bije słabszych, jest jednak bogatym, wysokofunkcjonującym holenderskim menelem. Polka jest obywatelką drugiej kategorii dla tamtejszych urzędników. Była bita i zastraszana. Ojciec chłopca z holenderskim byłym policjantem dokonał porwania w Polsce i wywiózł dziecko do Holandii, w trakcie porwania pobity został dziadek, który odbierał je z przedszkola. Chłopiec kocha matkę, tęskni i choruje. Ojciec onanizował się w łóżku chłopca, koszmar jest niewyobrażalny
Zapraszam do obejrzenia filmiku „W Realu 24.” Zachęcam Państwa do dzielenia się tym linkiem i całą historią. Jestem przekonany że w całej sprawie powinien interweniować minister Ziobro. Państwo Polskie ma obowiązek zajmować się sprawami swoich obywateli, ale w tym konkretnym przypadku musimy wszyscy pomóc. Każde udostępnienie filmu zwiększa szansę na to, że syn wróci do matki.

KOMENTARZE

 • Widziałam, wstrząsające
  W pewnym momencie rozpłakałam się, czegoś takiego najgorszemu wrogowi nie życzę. Kobieta niesamowicie dzielna, nie każda matka ma tyle determinacji, ja też się pytam, gdzie są polskie sądy, rzecznik praw dziecka, dlaczego działają przeciwko polskiej matce i jej synowi. Nasi obywatele nie pierwszy raz są traktowani jak trzeci sort rabarbaru.
 • @finka 16:45:55
  "dlaczego działają przeciwko polskiej matce i jej synowi"
  Bo jest pozornie strona słabszą i działanie przeciw niej wydawało się prostsze i mniej pracochłonne. Po jaką cholerę , ktoś z trudem wiążący koniec z końcem za marne 10tys. i to jeszcze dokonujący tej sztuki tylko dlatego, że żyje na prowincji, miałby dla jakiejś obcej matki dodawać sobie niepotrzebnej roboty.
  I co najsmutniejsze, to nie jest żart. Przynajmniej 90% sędziów i prokuratorów z dwóch przeciwstawnych opcji rozstrzygnięcia, wybierze tę , która niesie perspektywę mniejszego nakładu pracy, czy intelektualnego wysiłku.
 • @finka 16:45:55
  gdzie są polskie sądy, rzecznik praw dziecka itd, itp...
  Tutaj jest odpowiedź:
  https://fundacjadobregopasterza.pl/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031